Geoblog.pl    Szklanka    Podróże    Wielka hiszpańska przygoda... że tak powiem "spontaniczna".    Zaragoza

Zaragoza

Hiszpania
Hiszpania, Zaragoza

Ok. Zdecydowaliśmy się nie zostawać dłużej w Madrycie, okazało się, że bilety autobusowe do Zaragozy są tanie, więc zakupiliśmy bilety i wieczorem byliśmy już ponad 300km od stolicy.

W Zaragozie zapłaciliśmy 18 euro za noc, tak się akurat trafiło, że w pubie należącym do hostelu odbywał się tego dnia koncercik jazzowo bluesowy. Także obeszliśmy stare miasto, doszliśmy do świecącego "ludzika z literek" i wróciliśmy do pubu po hostelem na mały chillout przy muzyczce.

Rano Joanna wyprała swoje ciuchy...nie wypada do Barcelony wbijać na tzn. bruda :)
Obeszliśmy całość jeszcze raz, już koło 16 na skraju miasta staraliśmy się złapać stopa. Dwie i pół godziny machaliśmy kartką z napisem "Barcelona". Auta nie złapaliśmy, nasze twarze natomiast złapały słońce, także bilans nie jest zły.

O 1 w nocy byliśmy w Barcelonie...musieliśmy zapłacić za autobus, coś koło 12-13 euro wiec bez tragedii.
Marco przywitał nas lampką wina, szybko usnęliśmy.

zula - 2010-08-06 21:32
Witam,- szkoda...,że w tej "spontanicznej" Hiszpanii nie podjechaliście z Madrytu do Toledo !!!
życzę cudownych wrażeń :) pozdrawiam

Szklanka
Szklanka - 2010-08-07 12:38
Mieliśmy zahaczyć o Toledo, ale kasy nie starczyło :)

Szklanka
Joanna Szcześniak
zwiedziła 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 22 wpisy22 43 komentarze43 186 zdjęć186 0 plików multimedialnych0