Geoblog.pl    Szklanka    Podróże    Wielka hiszpańska przygoda... że tak powiem "spontaniczna".    Plażowanie w Palamos

Plażowanie w Palamos

Hiszpania
Hiszpania, Palamos

Ok. Po przygodzie z biletami, której nie mam siły teraz opowiadać dotarłyśmy do Palamos. Tkwiłyśmy przez korki w autobusie przez prawie 2h, ale było miło. WYdałam za wiele kasy, ale ok. Jest dobrze.

Bardzo polubiłam Nelę, moją współlokatorkę z Czech, plażowiczkę do potęgi. W trójkę (Lara, Nela, ja) zjarałyśmy sobie skórę do potęgi. Jako jedyna odważyłam się opalać topless, aaaa...przecież i tak mnie nikt tu nie zna :)

Po powrocie zastałyśmy tym razem w pokoju Australijki, niby miłe, ale widać, że są z tych, które potrafią zjechać przyjaciółkę za jej plecami :/ Nala z racji, że miała już z Australijczykami wcześniej kontakt, potwierdziła, że faktycznie jest coś w tym narodzie lewego ;P Tak siak polubiłam je z powodu butelki wódki w walizce, lubię gdy kobiety noszą przy sobie alkohol, to taka toksyczna sprawa... wszędzie upchane ciuchy, kosmetyki, tysiące kosmetyków i wódka, która absolutnie nie pasuje do całości. Jutro lecą na Ibizę (Australijki) jak to Nela doszła do wniosku na "techno and drugs" ..racja racja.

Ostatnią kolację w Gironie zjadłam z Larą i Nelą na dachu hostelu z butelką sangrii i dobrej rozmowie. Będzie mi brakowało dziewczyn. Ha ha! Może za rok odwiedzę Larę w Brazylii, kto wie :)

fddtrs
fddtrs - 2010-06-27 03:25
a jak Ci z hiszpanskim idzie napisz

Szklanka
Szklanka - 2010-06-27 09:34
W poniedziałek zaczynam kurs, póki co kiepsko :) Tutaj w sklepach , informacjach itd mówią po hiszpańsku tylko.

Jerzy
Jerzy - 2010-06-28 21:02
Drugs & techno!!!!!!!!!!!!!!

Szklanka
Joanna Szcześniak
zwiedziła 0.5% świata (1 państwo)
Zasoby: 22 wpisy22 43 komentarze43 186 zdjęć186 0 plików multimedialnych0